В рамках проєкту «Право на здоров’я» ще один хлопчик з ДБСТ Пересенчук м. Києва – 14-річний Ярослав Л., пройшов комплексний офтальмологічний огляд в клініці “
АЙЛАЗ “!
Щиро вдячні за підтримку і допомогу всьому керівництву офтальмологічної клініки «Айлаз», особливо пані Вікторії Колесник!