“ПРОФЕСОРСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ ЛЮБЧЕНКО” – ТАМ, ДЕ РЯТУЮТЬ ХВОРІ ЗУБИ ТА ПОЗБАВЛЯЮТЬ БОЛЮ !

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Щиро дякуємо керівнику  “Професорська стоматологія Любченко ” – пану Олексію Любченку – за всю підтримку в поверненні здоров’я, всі надані можливості та небайдужість до долі дітей, які пережили непрості життєві обставини.

Саме у цій стоматологічній клініці наразі проходить лікування 17-річний Микола, який повернувся з ТОТ.
(Мама хлопця померла перебуваючи в окупації у 2025 році, а тато залишився там же).
Таким дітям особливо потрібні підтримка, турбота та впевненість у тому, що їх рішення повернутися й будувати своє майбутнє на українській території — важливе та цінне.

Дякуємо нашим силам ЗСУ та ППО за можливість жити, лікувати дітей і працювати сьогодні !