СТОМАТОЛОГІЧНА ТУРБОТА ВІД «ЗУБНИЙ ДВОРИК» !

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Продовжується стоматологічне лікування двох братиків, повернених з тимчасово окупованих територій, в Подільську, що на Одещині.
Хлопці, які пройшли через важкі випробування, сьогодні крок за кроком відновлюють здоров’я та повертаються до звичайного життя українських підлітків !
Величезна вдячність пані Наталії Віталіївні, гуру стоматології- керівнику стоматологічної клініки «Зубний дворик» – за бездоганне та приємне професійне лікування, за індивідуальний підхід та всі надані можливості .
Дякуємо Вам, що тримаєте свій медичний фронт і даруєте дітям упевненість у майбутньому!