ЗДОРОВА ДИТЯЧА ПОСМІШКА ЗАВДЯКИ «СИМБІОТИКА»!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Cердечно дякуємо пану Юрію Пристаю, керівнику турботливої стоматологічної клініки «СИМБІОТИКА» – за розпочате стоматологічне лікування для 4-річної Лілечки, яку повернули з ТОТ!
Щиро вдячні привітній адміністрації та чудовій стоматологині, пані Марії Вихрист, за сьогоднішній візит, приємний огляд, корисні гігієнічні процедури та щасливу посмішку маленької Лілії !
Дівчинка разом із мамою (яка від народження виховує донечку самотужки) зовсім нещодавно виїхали з окупованого Криму. Наразі вони адаптуються та проходять реабілітацію на Львівщині .
Бажаємо міцного здоров’я цій щирій родині, і хай їм усе вдається!