Дуже приємно співпрацювати з людьми, які вболівають за спільну справу. DD Clinic саме такий партнер.
Мама-вихователька ДБСТ Жеребченко звернулася за допомогою, у маленької Крістіни С. розболівся зубик і потрібно було надати швидку допомогу лікаря-стоматолога. Через дві години після звернення дівчинка сиділа у кріслі DD Clinic.
Висловлюємо щирі слова подяки директору клініки DD Clinic Дмитру Володимировичу, головному лікарю Дмитру Михайловичу та команді спеціалістів за допомогу та розуміння!
