ЛОР-«КЛІНІКА АМРІТА»: Дитині-сироті потрібні медикаменти для лікування!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

У лютому 2015 року в ЛОР-«КЛІНІЦІ АМРІТА» було оглянуто вихованця кризової родини Герасименко.

14-річний Антон на разі знаходиться під опікою старшого брата, 31-річного Миколи. Тато і мама вже померли. Також Антон має рідного брата 18-річного Юрія.

Після огляду хлопця лікарем-отоларингологом було встановлено діагноз: вазомоторний риніт, аденоїдит, хронічний тонзеліт.

Було призначено проходження рентгену та лікування лікарськими засобами.

Родина не може самостійно закупити ліки, тому просимо небайдужих людей про допомогу.
 
Потрібно купити такі лікарські засоби, як:

– розчин «Атомер» (орієнтовна ціна 1 шт –  90 грн.)
– «Нафтизин» (6 грн.)
– «Лоратадин» (30 грн.)
– «Цинабсин» (140 грн.)
– «Елекасол» (13 грн.)
– «Хепілор» (50 грн.)

Дякуємо небайдужим людям за допомогу! Всі медикаменти закуплено!

Можна передати кошти на купівлю даних ліків або самостійно купити та передати ліки через координатора проекту «Право на здоров’я» Михалевич Олена +38 (050) 416-06-13.

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас!
Посмішка

Більше про проект «Право на здоровя» ось тут >>