Поїздка в Нову Борову, як все було

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Напередодні поїздки ми отримали поштою листи усіх 83-х вихованок Новоборівського дитячого будинку-інтернату. Ці листи були написані до Дня Святого Миколая і дівчатка висловили в них  свої побажання та мрії. Тому дана поїздка була надзвичайно важливою – адже ми взяли на себе відповдальність втілити в життя усі 83 листа.

 Підготовка до даної місії проводилась дуже ретельно. Ми оголосили про наш намір на сторінці у соціальній мережі та запропонували взяти участь усім бажаючим, назвавши даний захід – “Стань Св. Миколаєм для дитини з дитячого будинку”. Ми були приємно вражені допомозі, яку нам запропонували. Більше половини робіт було куплено волонтерами та усіма бажаючими. Нам передали багато речей, одягу та іграшок для дівчаток.                                                 

Розуміючи, що велику частину можливих витрат взяли  на себе небайдужі люди, ми вирішили запросити професійну творчу групу, яка б влаштувала справжнє свято – казку для вихованок дитячого будинку. Ми обрали творчу групу “ Колоритми”. Актори на високому рівні провели виставу для дітей! Це було свято сміху та радості. Вистава була цікава усім – як малим так і дорослим. Багато ігор, гарні костюми, професійна гра акторів – усі залишилися під чудовим враженням від Новорічної вистави.

Кожна дитина отримала персональний подарунок у цей день. Ми, також, особисто вручили подарунки дівчаткам які не змогли бути присутні в головній залі – ми відвідали їх у корпусі. Нам було приємно бачити, як вони радіють своїм подарункам. Дівчатка, що проживають в даному дитячому будинку мають вади як в розумовому так і у фізичному розвитку, тому реалізація їх бажань, зовсім простих для звичайної людини, зробила їх щасливими. Усі учасники поїздки ( а їх було 12) були розчулені цим моментом. Адже такі поїздки дають нам привід переосмислити життя та цінувати дрібниці.

Окрім вистави, до нашої поїздки приєдналася група музикантів які заграли дівчаткам пісні та розважали їх перед виставою. Вечір пройшов в дуже теплій та дружній атмосфері.

Після усіх виступів наша команда пригостила підопічних фруктами та, після багато фотографій на прощання вирушила в дорогу назад.

Дівчатка не хотіли прощатися та вже чекають нас знову!

Можна з радістю сказати, що нам вдалося запалити вогник свята в їх серцях!