Шановні керівники інтернатів, дитячих будинків, центрів реабілітаціїї Київської області та батьки – вихователі ДБСТ!
В квітні місяці у Києві стартує программа “AIESEC”, яка має 27 річний досвід роботи. В рамках програми стажери з усього світу на протязі місяця будуть приїдзжати в Ваш заклад та навчатимуть дітей основам англійської мови, разом з тим знайомлячи їх з особливостями власної культури.
Якщо Вам цікава дана пропозиція, звертайтеся за інформацією до керівника проекту Анни Романович (067) 132-58-78