З Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Святкуємо цей день разом 3-го червня. Детальніше http://www.detdom.info/news/cvyatkuiemo-razom