Проведено консультацію в клініці «Аилаз»!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Ткаченко Дмитру, випускнику Градизької школи-інтернат 25 лютого було зроблено операцію по виправленню косоокості. Після операції був довгий реабілітаційний період, дуже довго сходило почервоніння з ока, потрібно було постійно капати краплі для очей.

Через місяць було призначено консультацію у спеціалістів клініки та у лікаря, Барінова Юрія Вікторовича.

Дмитро пройшов консультації, з очима все добре, ускладнень не має.

Також працівники клініки озвучили нам нові ціни на наступні операції, які на жаль стали дожчі.
Нагадуємо що Дмитру потрібно зробити ще дві операції для покращення зору на двох очах. На даний час хлопець носить лінзи, які коштують біля 400 гривень і їх потрібно міняти на нові щомісяця, також потрібно постійно оновлювати розчин, в якому зберігаються дані лінзи. 

Зараз потрібно зібрати кошти на:

– рефракційну заміну кристалика на лівому оці – 40 000 грн.
– відновлення зору на лівому оці – 7 000грн.

Також після проведення даних операційних втручань лікарі радять пройти декілька апаратних лікувань для покращення зору . 10-ть днів даного лікування коштує  2 000 грн, періодичність проведення через 2-3 місяці.

Загальна сума до збору 47 000 гривень. Зібрано 9 739, 50. Потрібно зібрати 37 260, 50 грн.
Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 4149 4378 3949 5189 на ім’я Климчук Євгеній Дмитрович.

Контактна особа: волонтер Климчук Євгеній Дмитрович +38 (050) 913-63-58

Координатор проекту «Право на здоров’я» detdom.info: Михалевич Олена +38 (050) 416-06-13

Дмитро щиро дякує про надану допомогу працівникам клініки «Аилаз» та просить небайдужих людей про допомогу!

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка