Вікторію, прооперували!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

24.01.2012

Учора, 23.01, в Інститут імені Амосова  Вікторії зробили очікувану операцію. Зараз дівчинка знаходиться у відділені реанімації. За словами лікарів, стан Вікторії стабільний, організм відновлюється після операції.

Дякуємо, всім, хто допомагає родині та Вікторії! 

15.12.2012

Дівчинка застудилася, у звязку з цим операцію відкладено. Вікторія зараз з батьками вдома. Операцію, скоріше за все, проводитимуть після новорічних свят.

01.12.2012

В Градижской школі-інтернат у 5-у класі навчався Ігор, з яким у нас склалися дуже добрі відносини. На початку року хлопця прийняли в прийомну сім’ю, яка мешкає в с. Олексіївка Гребенківського району Полтавської області. Батько Юрій – директор школи, мама Ірина домогосподарка.  Так вийшло, що ми підтримуємо відносини з хлопцем і зараз, навіть на запрошення хлопця приїжджали до них в гості.

Разом з Ігорем в сім’ю прийняли і дівчинку Вікторію 2010 року народження. Дівчинка була дуже хвора, не ходила … З незначними хворобами Юрій та Ірина справились … дівчинка почала ходити … але залишилась найголовніша хвороба – вроджений порок серця! Декілька днів тому мама Ірина разом з донькою приїхала на консультацію в Інститут імені Амосова. Лікарі сказали, що з таким пороком більше року не живуть і не відпустили їх до дому.  У четвер повинен приїхати професор який скаже коли буде операція. Сама операція може і буде безкоштовною (так як дівчинка не має батьків, а взагалі вона коштує від 3 до 10 т. дол..) але медикаменти треба буде купувати … а вони дуже дорогі … в процесі операції дівчинці на 7 годин будуть відключати серце і переводити на штучний кровообіг …  На медикаменти мінімально треба біля 10 000 гривень, що для сім’ї вчителів дуже великі кошти …

 

Приватбанк № 4627 0812 5474 4407

Мама – Запорожець Ірина Іванівна

066-969-38-44

Куратор: Павло (Kirovograd) 066 658 59 03