24.01.2012
Учора, 23.01, в Інститут імені Амосова Вікторії зробили очікувану операцію. Зараз дівчинка знаходиться у відділені реанімації. За словами лікарів, стан Вікторії стабільний, організм відновлюється після операції.
Дякуємо, всім, хто допомагає родині та Вікторії!
15.12.2012
Дівчинка застудилася, у звязку з цим операцію відкладено. Вікторія зараз з батьками вдома. Операцію, скоріше за все, проводитимуть після новорічних свят.
01.12.2012
В Градижской школі-інтернат у 5-у класі навчався Ігор, з яким у нас склалися дуже добрі відносини. На початку року хлопця прийняли в прийомну сім’ю, яка мешкає в с. Олексіївка Гребенківського району Полтавської області. Батько Юрій – директор школи, мама Ірина домогосподарка. Так вийшло, що ми підтримуємо відносини з хлопцем і зараз, навіть на запрошення хлопця приїжджали до них в гості.
Разом з Ігорем в сім’ю прийняли і дівчинку Вікторію 2010 року народження. Дівчинка була дуже хвора, не ходила … З незначними хворобами Юрій та Ірина справились … дівчинка почала ходити … але залишилась найголовніша хвороба – вроджений порок серця! Декілька днів тому мама Ірина разом з донькою приїхала на консультацію в Інститут імені Амосова. Лікарі сказали, що з таким пороком більше року не живуть і не відпустили їх до дому. У четвер повинен приїхати професор який скаже коли буде операція. Сама операція може і буде безкоштовною (так як дівчинка не має батьків, а взагалі вона коштує від 3 до 10 т. дол..) але медикаменти треба буде купувати … а вони дуже дорогі … в процесі операції дівчинці на 7 годин будуть відключати серце і переводити на штучний кровообіг … На медикаменти мінімально треба біля 10 000 гривень, що для сім’ї вчителів дуже великі кошти …
Приватбанк № 4627 0812 5474 4407
Мама – Запорожець Ірина Іванівна
066-969-38-44
Куратор: Павло (Kirovograd) 066 658 59 03