Щиро вдячні Дмитру Михайловичу Макаренку, головному лікарю стоматологічної клініки “DD ClINIC” , за допомогу та підтримку і за всі надані можливості щодо лікування 17-річного Романа І., який разом з мамою та 4-ма молодшими братиками і сестричками повернулися на підконтрольну Україну з ТОТ.
