Учасник проєкту «Успішний старт» – 16-р. Дмитро К. щиро дякує благодійникам – пані Христині та пану Юрію Нечаєвим – за надісланий смартфон 💕🙌❗
P.S. : Але Надія Б. чекає ще на гаджет🙏 – https://www.instagram.com/p/DP3LtS4CEHl/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MWc0NGw2c3ljdTdibQ== ❗
Ця потреба для неї дуже актуальна ❗
Зретаємося до всіх небайдужих та просимо відгукнутися ❗❗❗
