18 квітня Черкаська спеціалізована школа-інтернат для дітей з особливими потребами святкувала 10-річчя з дня переселення у нове приміщення. Команда www.detdom.info відвідала це свято.
Але який же день народження без подарунків? Ми привезли дітям багато чудових іграшок, цікавих книжок, дисків, одяг,обладнання для спортивного залу. це – ті речі, які Ви, друзі приносити в дитячий магазин «Знайка» що, знаходиться на Подолі.
|
|
|
Діти та керівництво закладу були дуже вдячні та залюбки допомогли розвантажити подарунки.

Ми були не єдині гості – дітей приїхали поздоровити люди, які допомагають вирішувати проблеми закладу. Всі вони принесли подарунки.

Діти були щиро вдячні і подарували гостям чудовий концерт.Веселі танці, пісні, виразні вірші лунали з вуст цих талановитих і старанних дітей. Всі отримали велику кількість позитивних відчуттів. Але, на жаль, свята закінчуються і діти залишаються наодинці із не завжди приємними буднями.

Не дивлячись на те, що вчителі віддають цим дітям усі свої знання, тепло рук і щирість серця, існує багато невирішених питань. Для їх вирішення потрібні кошти, речі постійного вжитку. А ще дітям потрібні вірні друзі, які допоможуть з уроками, вислухають їх, порадять, як вчинити в тій чи іншій життєвій ситуації.

І якщо знайдуться небайдужі люди, то і життя його вихованців стане комфортнішим, яскравішим і теплішим від нашої уваги і участі у їхньому житті.
Не будемо байдужими і весна запалає не лише надворі, а і в наших серцях.
команда www.detdom.info