Успішний бізнесмен Володимир Говірко, голова Благодійного фонду підтримки молоді “Воля”, вирішив віддавати на допомогу дітям 10% свого прибутку.
Фонд зосередив увагу на допомозі талановитим дітям із малозабезпечених родин і сиротам.
– Я переконаний, що ми повинні не лише щось отримувати від життя, а й віддавати, – сказав Володимир Говірко.
– Думаю, якби кожен цз львівських бізнесменів вцддавав частину прибутку на допомогу дітям, то у Львові не залишилося б соціально незахищених дітей.
Перші чотирнадцять стипендій уже вручено. 375 гривень, тобто мінімальну заробітну плату, юні таланти отримуватимуть щоміцсяця протягом півроку.
Отримувати ці гроші вони зможуть у банку, а з підвищенням мінімальної
заробітної плати збільшуватиметься й розмір стипендії.
Усі стипендіати досягли неабияких успіхів у спорті, мистецтві, вивченні іноземних мов. Благодійники сподіваються, що грошова допомога сприятиме їм у подальшому розвитку. Крім того, для багатьох дітей спорт чи мистецтво стали способом пережити важкі моменти в житті.
Анастасія Міхно втратила батьків під час Скнилівської трагедії. ЇЇ бабуся переконана, що спорт дуже допоміг онуці пережити горе. Нині дцвчинка – переможниця всеукраїнського танцювального конкурсу.
А Костянтин Гнатюк – переможець першості України зі спортивної акробатики, кандидат у майстри спорту. Його виховує лише мама. Саме вона долучила сина до спорту, тільки-но йому виповнилося три роки. Своїй матері завдячує успіхами й Ірина Леонідова, учениця Львівської правничої гімназії. Вона є неодноразовою переможницею всеукраїнських предметних олімпіад з іноземної мови.
Напевно, кожен цз цих 14 дцтей досягне успіху й без додаткових коштів, тому що вони вже сильні у своїй волі до перемоги. Але додаткова десятина успіху, безперечно, аж ніяк не завадить.
Джерело – Львівська Газета