Шановні друзі!
2-3 квітня ми знову приймаємо участь у фестивалі вуличної їжі. Цього разу тема фестивалю -кава!
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися і підтримати дітей із Коростишівського інтернату, які будуть частувати гостей фестивалю власноруч напеченими смаколиками.
3 квітня нам дуже потрібна поміч досвідченних волонтерів! Ваші знання принесуть користь нашій спільній справі – допомозі дітям, які виховуються в дитячих будинках!!!
Для ефективної участі у заході потрібно:
1. Надати ліжко-місце 3-м вихованкам інтернату або оплатити їм кімнату (210 грн. за трьох) Дівчат забирає до себе Мирослава!
2. Допомогти дістатися вихованцям інтернату разом зі смаколиками до Києва.
Транспортні витрати складуть:
– оплата бензину – 400 грн. (авто з дітьми та випічкою до Києва)
– зворотні квитки на маршрутку – 300 грн.
– проїзд містом – 100 грн.
3. Великий термос у користування на 2 дні
4. Великі вишиті серветки або рушники в кошики для випічки у користування на 2 дні
Сума до збору: 800 грн.
Контактна особа: Альона Шередеко (050) 416-06-13
Фото з попереднього фестивалю можна переглянути тут>>