Detdom.info знову приймає участь у фестивалі вуличної їжі!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Шановні друзі!

2-3 квітня ми знову приймаємо участь у фестивалі вуличної їжі. Цього разу тема фестивалю -кава! 
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися і підтримати дітей із Коростишівського інтернату, які будуть частувати гостей фестивалю власноруч напеченими смаколиками.

3 квітня нам дуже потрібна поміч досвідченних волонтерів! Ваші знання принесуть користь нашій спільній справі – допомозі дітям, які виховуються в дитячих будинках!!!

Для ефективної участі у заході потрібно:

1. Надати ліжко-місце 3-м вихованкам інтернату або оплатити їм кімнату (210 грн. за трьох) Дівчат забирає до себе Мирослава! 

2. Допомогти дістатися вихованцям інтернату разом зі смаколиками до Києва.
Транспортні витрати складуть:
– оплата бензину – 400 грн. (авто з дітьми та випічкою до Києва)
– зворотні квитки на маршрутку – 300 грн.
– проїзд містом – 100 грн. 

3. Великий термос у користування на 2 дні

4. Великі вишиті серветки або рушники в кошики для випічки у користування на 2 дні

Сума до збору: 800 грн.

Контактна особа: Альона Шередеко (050) 416-06-13

 

Фото з попереднього фестивалю можна переглянути тут>>