В межах Угоди про співробітництво між Чернівецькою областю та округом Швабія (Федеральна земля Баварія, Німеччина) на запрошення Ради депутатів Округу Швабія з 12 по 18 червня цього року в німецькому місті Герцогсегмюле перебувала група дітей-сиріт обласної школи-інтернату, – повідомила прес-служба ОДА.
Тижнева програма передбачала участь дітей з Буковини у молодіжному футбольному турнірі серед дітей-сиріт країн Європи, спілкування з однолітками, екскурсії. Шістьох юних чернівчан, які активно займаються футболом, супроводжує викладач гімназії № 1.
Андрій Євчук
Джерело – zik.com.ua