Діти-сироти з Буковини беруть участь у молодіжному футбольному турнірі серед дітей-сиріт країн Європи

Хочу допомагати
Потрібна допомога


В межах Угоди про співробітництво між Чернівецькою областю та округом Швабія (Федеральна земля Баварія, Німеччина) на запрошення Ради депутатів Округу Швабія з 12 по 18 червня цього року в німецькому місті Герцогсегмюле перебувала група дітей-сиріт обласної школи-інтернату, – повідомила прес-служба ОДА.


Тижнева програма передбачала участь дітей з Буковини у молодіжному футбольному турнірі серед дітей-сиріт країн Європи, спілкування з однолітками, екскурсії. Шістьох юних чернівчан, які активно займаються футболом, супроводжує викладач гімназії № 1.

 Андрій Євчук

Джерело –  zik.com.ua