Під час автопробігу ми навідалися до Людмили та Олега Бугайових. У грудні виповниться 4 роки відтоді, як вони створили будинок сімейного типу. Крім двох власних синів Артура (20 років) та Яна (18 р.) батьки мають Володю (11 р.), Ніну (12 р.), Діму (8 р.), Інну (7 р.), Катю (5 р.), Тимошу (4 р.) та Владика (4 р.).

Пані Людмила розповіла, як виникла ідея створити такий будинок: “Я сама вихованка Пантаївського інтернату. Коли одного дня поїхала вітати викладачів із Днем учителя, вчитель української літератури сказала мені: “Тут такий хлопчик, на тебе схожий, такий гарний, подивися на нього”. Я подивилася і не змогла відмовитися. Хіба Володю можна не любити? Ми його взяли п’ятирічним. Коли ще приїжджала до нього в інтернат, він казав: “Мамо, я так хочу, щоб ти мені наснилася, а мені тільки золоті рибки сняться”. Отак від Володі все й пішло… Привезли Володю, а він егоїст маленький. Тоді вирішили взяти дівчинку, щоб Володя адаптувався. І ми привезли доньку. У тому місті багато діток батьки залишали. Чоловік тоді навіть вимикав телевізор, казав: “Ти всіх їх знесеш”…

Прийомні діти, на диво, схожі на батьків не тільки зовні, а й характером, —ніби самі їх народили.

Новий будинок, куди найближчим часом планує переїхати родина, будували власними силами. Всього було: і сліз, і прохань, і розчарувань, сили додавали діти…