Потрібна допомога в організації екскурсії по місту Києву дітям-сиротам.
28 грудня 2014 року до Києва прибувають 14-ть дітей-сиріт із Бориславської спеціальної школи-інтернат.
Дані діти мають захворювання опорно-рухового апарату. Частина дітей пересувається на милицях. Тому дуже потрібна допомога в транспортному забезпеченні: зустріч на вокзалі, супроводження по місту і т.д.
Також відкрите питання із харчуванням вихованців.
Діти перебуватимуть в столиці три дні і планують відвідати Києво-Печерську Лавру, Музей води, планетаріум, цирк, океанаріум.
Вихователі та волонтери, які супроводжують дітей, не місцеві і будуть раді будь-якій допомозі в організації даної екскурсії, в тому числі і просто супроводженні по місту.
Контактні особи: вихователь Іванна Андріївна + 38 (093) 594-70-53
волонтер Олена +38 (067) 969-99-98
На фото вихованці Бориславської школи-інтернат
Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! 