Допоможіть організувати екскурсію дітям-сиротам!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

Потрібна допомога в організації екскурсії по місту Києву дітям-сиротам.

28 грудня 2014 року до Києва прибувають 14-ть дітей-сиріт із Бориславської спеціальної школи-інтернат.

Дані діти мають захворювання опорно-рухового апарату. Частина дітей пересувається на милицях. Тому дуже потрібна допомога в транспортному забезпеченні: зустріч на вокзалі, супроводження по місту і т.д.

Також відкрите питання із харчуванням вихованців.

Діти перебуватимуть в столиці три дні і планують відвідати Києво-Печерську Лавру, Музей води, планетаріум, цирк, океанаріум.

Вихователі та волонтери, які супроводжують дітей, не місцеві і будуть раді будь-якій допомозі в організації даної екскурсії, в тому числі і просто супроводженні по місту.

Контактні особи: вихователь Іванна Андріївна + 38 (093) 594-70-53

                          волонтер Олена +38 (067) 969-99-98


На фото вихованці Бориславської школи-інтернат

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас!
Посмішка