ЛОР-КЛІНІКА «АМРІТА»: Дякуємо за допомогу!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

20 травня 2015 року в лор-центрі  «РЕФЛЕКТОР» міста Полтави хлопцеві-сироті,  Ігорю, було проведено операційне втручання.  Операція пройшла добре. Проте протягом двох тижнів потрібно було проводити  лор-огляд та промивання носових пазух.

Дані процедури було проведено в ЛОР-«КЛІНІЦІ АМРІТА» в місті  Києві. Післяопераційний період пройшов добре. На даний час хлопець має гарне самопочуття, головні болі зникли.

Ігор щиро вдячний працівникам ЛОР-«КЛІНІКИ АМРІТА» за надану допомогу! 

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка