20 травня 2015 року в лор-центрі «РЕФЛЕКТОР» міста Полтави хлопцеві-сироті, Ігорю, було проведено операційне втручання. Операція пройшла добре. Проте протягом двох тижнів потрібно було проводити лор-огляд та промивання носових пазух.
Дані процедури було проведено в ЛОР-«КЛІНІЦІ АМРІТА» в місті Києві. Післяопераційний період пройшов добре. На даний час хлопець має гарне самопочуття, головні болі зникли.
Ігор щиро вдячний працівникам ЛОР-«КЛІНІКИ АМРІТА» за надану допомогу!

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас!