15 квітня 2014 випускнику Градизької школи-інтернат, Андрію було надано допомогу в Лор-центрі «Рефлектор» (м. Полтава). Хлопець звернувся до Лор-центру із сильним та різким болем у вусі. Лікарями встановлено діагноз – отит та призначено лікування. Волонтерами забезпечено закупку необхідних.
Андрію в Лор-центрі “Рефлектор” надано допомогу вже не одноразово. Влітку 2013 року було проведено операційне втручання по вирівнювання носової перегородки.
Більше тут:
http://www.detdom.info/forum/dopomagaiemo-pravilno/obgovorennya-proektu-proektu-pravo-na-zdorovya
![]() |
![]() |
Щиро дякуємо лікарю Сергію Олександровичу за надану допомогу!
Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! 
Детальніше про проект «Право на здоров’я» ось тут >>