Клініка “Оберіг”: Дякуємо за допомогу!

Хочу допомагати
Потрібна допомога

У проекті “Парво на здоров’я” бувають випадки, коли дитині-сироті потрібна професійна консультація лікаря, але немає змоги привести дитину на огляд. Тож ми намагаємося знайти інші шляхи.

Так, 16-річній Оксані, вихованці Гадяцького ДБ, терміново потрібна була консультація лікаря-ендокринолога, але можливості приїхати особисто не було. Тож маючи результати аналізів ми звернулися до спеціалістів клініки “Оберіг” з проханням провести дистанційну консультацію.

І отримали поради лікаря, щодо можливого лікування. Наші найгірші очікування лікар розвіяла – операція поки не потрібна. Найближчий рік Оксана повинна пройти консервативне лікування таблетками з постійним контролем рівня гормонів. Детальніше можна буде сказати при особистому огляді.

Дякуємо спеціалістам клініки “Оберіг” за надану допмогу!

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! 

Більше про проект «Право на здоров’я» ось тут >>