Команда «УБМ» відвідала Снятинський дитячий будинок-інтернат

Хочу допомагати
Потрібна допомога

25 грудня команда «УБМ» відвідала Снятинський дитячий будинок-інтернат, який є домом для понад сотні неповносправних хлопців. Завдяки благодійникам, привезли хлопцям медикаменти, канцтовари й інші речі – дякуємо всім небайдужим!

Щиро дякуємо пану Леонтію Шимчуку за знайомство з вихованцями та працівниками дитбудинку, а особливо за екскурсію майстернями! У дитбудинку діють швейна, столярна, свічкова, макаронна та інші майстерні, де з задоволенням працюють хлопці, а також розводять морських свинок і папужок, діють художні та спортивні гуртки. Сподіваємося, що в майбутньому в кожному дитбудинку й інтернаті соціально-трудова реабілітація працюватиме на такому ж високому рівні!

Дякуємо керівництву Снятинського дитбудинку за плідну співпрацю та чудовий день! Фото можна переглянути тут. Підтримати розвиток майстерень у дитбудинку можна, зробивши пожертву з позначкою «Снятинський дитбудинок» тут, або придбавши вироби вихованців, сконтактувавши безпосередньо з дитбудинком

Благодійна організація «Українська благодійницька мережа»

http://www.ubm.org.ua

https://www.facebook.com/ubm.org.ua