Починаючи з жовтня 2014 року ми разом із небайдужими людьми збирали кошти на купівлю бензопилки для Валерія, випускника Андріївської школи-інтернат.
Швидкими темпами, майже за один місяць(!), було зібрано потрібну суму коштів на купівлю даного приладу!
Також дякуємо програмі «Ранок на П’ятому» та ведучій Яніні Соколовій за інформаційну підтримку!
Друзі, ще раз щиро дякуємо за допомогу!!!
На фото Валерій із довгоочікуваним подарунком

Допомогти може кожен із нас!