В м. Полтаві, в “Центрі сімейної стоматології”, продовжується лікування дітей з ДБСТ Подгайко.
Розпочалося стоматологічне лікування для 17-р. Євгенії Б. та 18-р. Івана М.
Дуже вдячні клініці за всі надані можливості!
Щиро дякуємо небайдужим благодійникам за фінансову підтримку, необхідну для якісного стоматологічного лікування!