Лікування дітей з ДБСТ Подгайко, м. Полтава

Хочу допомагати
Потрібна допомога

В  м. Полтаві, в  “Центрі сімейної стоматології”, продовжується лікування дітей з ДБСТ Подгайко.

Розпочалося  стоматологічне лікування для 17-р. Євгенії Б. та 18-р. Івана М.
Дуже вдячні клініці  за  всі надані можливості!
Щиро дякуємо небайдужим  благодійникам за фінансову  підтримку, необхідну для якісного стоматологічного лікування!