Настя П. – наша випускниця та учасниця програми «Успішний старт». Навчається в Херсонському училищі на флориста.
У листопаді ми писали, що Настя проходить діагностику в Херсонській клініці «Перша приватна поліклініка». Наразі дівчина відвідала таких лікарів: лор, гінеколог, гастроентеролог і отримала призначення. На сьогодні дівчина закупила всі необхідні медикаменти та почала лікування.
Хочемо подякувати всім, хто перерахував кошти на Настю, а саме Чепурній С., Соломатіній Є., Сорочинському Ю., Мережко С., Ленкову Д., Славній С., Сердюк О., Сущенко Т., Боярському А.
