1 грудня ми відвідали Ніжинський Дитячий Будинок-Інтернат. У програмі даного дня вихованці та їх вихователі провели неймовірну роботу – вони виробили велику кількість виробів ручної роботи, створили костюми, підготували виставу на тему “ В гостях у Діснея” .
Вистава пройшла чудово – діти гарно підготувалася, вони гарно передали атмосферу та тему вистави, кожна дитина мала певний образ, грим та костюм.
Видно було, наскільки багато часу та сил було вкладено в підготовку свята. Адже, ми бували в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті багато разів і знаємо, наскільки важко їм дається запамятовування слів та рухів.
Ми були вражені та розчулені від побаченого.
Після вистави, колектив закладу влаштував аукціон робіт вихованців. Кожен бажаючий із гостей даного свята міг придбати виріб. Аукціон був присвячений збору коштів на проект по встановленню ліфту для дітей на візочках.
Звичайно ж, ми не стрималися, та придбали декілька робіт:)
Хочемо передати подяку волонтерам, з якими ми часто їздимо в даний дитячий будинок, вони передали речі для дітей та компютер для одного з вихованців Ніжинського дитячого будинку!




