Потребу закрито! Дякуємо “Організації 1080rg” та особисто Ніні і Насті!
Діти дбст Олексюк мають музичні здібності. П’ятеро займаються на фортепіано, двоє обрали для себе бандуру. Піаніно добрі люди віддали, а ось з бандурами проблема. Навіть б/у дуже дорогі (від 15000). Мама звертається з проханням, можливо у когось стоїть дома старенька бандурка та припадає пилюкою. Родина буде дуже вдячна!

Надіслати бандуру можна поштою.
Нова пошта:
Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, відділення № 10, на ім’я Олексюк Тетяна (телефон Тетяни координатор detdom.info надасть в особистих повідомленнях)
Укрпошта: