«Право на здоров’я» для Бориса

Хочу допомагати
Потрібна допомога
В стоматологічній клініці “DentaDerm” (https://dentaderm.ua/) продовжуєтся  лікування зубів 17-річного юнака, повернутого з ТОТ.
Cердечно дякуємо директору Клініки, пану Ярославу Ткачуку, за підтримку проєкту “Право на здоров’я”, та всім  задіяним лікарям-дантистам за уважне, чуйне ставлення, за комфортний сервіс, професійне лікування та заряд позитив!