Приємні спогади

Хочу допомагати
Потрібна допомога

По завершенню автопробігу дитячими будинками України у його учасників залишились приємні спогати про проведений разом з дітками час. Матеріальне вони відобразилися на численних фотокартках…








Розділити свою радість ми вирішили і з дітьми,  для яких, я впевнена, ці спогади не менш цінні. Реалізувати цю прекрасну ідею нам допоміг колектив цифролабу “Собака-Барабака”.


Минулого тижня у учасників проекту мали нагоду відвідати школи-інтернати у смт. Пантаївка та м.Цюрюпинську.500 фотокарток, серед яких портрети, спільні фотографії,  були передані дітям . Можливо, років так через 10-20 – єдиний спогад про дитинство, що так швидко промайнуло…







Підбираючи фото для для друку я побачила цей знімок. Одразу промайнули спогади про школу, першу закоханість… згадала про власні фото у цьому віці.


Тепері у цих школярів буде фото на пам’ять про шкільні роки. І хто знає, можливо, це спільне фото стане першою у їх сімейному альбомі :).



Сподіваюся, що найближчим часом ми матимемо нагоду передати  фотоспогади і іншим дитячим будинкам і школам-інтернатам.


учасник автопробігу
дитячими будинками України
Лідія Морозова