По завершенню автопробігу дитячими будинками України у його учасників залишились приємні спогати про проведений разом з дітками час. Матеріальне вони відобразилися на численних фотокартках…
![]() | Розділити свою радість ми вирішили і з дітьми, для яких, я впевнена, ці спогади не менш цінні. Реалізувати цю прекрасну ідею нам допоміг колектив цифролабу “Собака-Барабака”. Минулого тижня у учасників проекту мали нагоду відвідати школи-інтернати у смт. Пантаївка та м.Цюрюпинську.500 фотокарток, серед яких портрети, спільні фотографії, були передані дітям . Можливо, років так через 10-20 – єдиний спогад про дитинство, що так швидко промайнуло… |
Підбираючи фото для для друку я побачила цей знімок. Одразу промайнули спогади про школу, першу закоханість… згадала про власні фото у цьому віці. Тепері у цих школярів буде фото на пам’ять про шкільні роки. І хто знає, можливо, це спільне фото стане першою у їх сімейному альбомі :). |
Сподіваюся, що найближчим часом ми матимемо нагоду передати фотоспогади і іншим дитячим будинкам і школам-інтернатам.
учасник автопробігу
дитячими будинками України
Лідія Морозова