Спеціалісти клініки «Аілаз» надали допомогу двом нашим підопічним братикам 11-річному Кості та 17-річному Володимиру.
Лікар-офтальмолог протягом кількох годин проводив діагностику зору хлопців. Відмітив, що зір Кості покращився, тож окуляри він вже може носити за потреби. А от у Вови стан дещо гірший. Лікар підібрав оптимальний курс лікування – призначив обов’язкову постійну корекцію окулярами та апаратне лікування.
Костя та Вова щиро вдячні спеціалістам клініки «Аілаз» за надану медичну допомогу!