Волонтери Кмитівської школи-інтернат цілий рік не залишали без уваги своїх підопічних. В неділю 21.12. відбулася святкова новорічна зустріч з вихованцями школи. Діти завжди чекають на приїзд учасників групи, адже за багато років спілкування у них склалися довірливі та міцні стосунки.



