Як ми і обіцяли, ми продовжуємо інформувати вас про перебіг подій з міста Феодосія, до якого завітали учасники журналістського автопробігу “Дорога до Криму: проблеми та перспективи”, організованого ЗАТ “ПРОСТО-страхування”.
9 червня, четвертий день подорожі найцікавішими куточками України, журналісти присвятили проблемі дітей-сиріт. А найкраще вивчити ситуацію можна лише на місці подій…
|
О 12-00 колона авто з 35 учасниками прибула до Феодосійського дитячого будинку, де на них вже чекав представник інтернет-проекту www.DetDom.info. Дитячий будинок прийняв гостей за найкращими українськими традиціями, з хлібом, сіллю та усміхненими обличчями. Спеціально для приїзду гостей вихованцями був підготовлений концерт з піснями, танцями, виступом юної піаністки, яка виконала твори композиторів зі світовою славою. |
Після знайомства перейшли до справи – почали вивчати проблеми. А їх виявилось чимало… Це, насамперед , брак коштів на ремонт будівлі, тяжкі умови вступу вихованців-медалістів у вищі навчальні заклади, відсутність сучасної техніки для проведення навчання.
|
Але попри всі ці нестачі педагогічний колектив, на чолі з директором Колесніковою Тамарою Іванівною, намагається всебічно розвивати вихованців – діти приймають участь у численних фестивалях дитячої творчості. Дитячий Будинок отримав запрошення на фестиваль «Крок До Зірок», але, на жаль, кошти на проїзд та проживання дітей у Києві не були передбачені бюджетом закладу. |
|
Слухачі були здивовані, що у сучасній Україні, де велику увагу проблемі матеріального забезпечення дитячих будинків з боки влади, мають місце такі проблеми, як наприклад, фінансування поїздки до Києва, або виділення коштів на проїзд вихованців до ВУЗів для того, щоб здати вступні іспити. По завершенню концерту генеральний спонсор заходу ЗАТ “ПРОСТО-страхування” передав дітлахам чудові подарунки, серед яких іграшки, книжки, солодощі, а найголовніше – сучасний музикальний центр. |
Сподіваємося, що цей подарунок допоможе вихованцям ще краще розвинути свої артистичні здібності.
Директор будинку Тамара Іванівна висловила слова безмежної подяки за увагу, та подарунки: «Сподіваюся, що завжди знайдуться люди, які в тяжку годину не забудуть про цих дітей, і, не втративши людяності, допоможуть їм, адже вони так цього потребують…».