До всесвітнього дня онкохворих дітей учасники інтернет – проекту www.detdom.info разом з нашими друзями відвідали діток в Житомирській обласній дитячій лікарні, відділення дитячої онкогематології.

Цього разу наш візит був пов’язаний з передачею значної суми коштів на лікування дітей, яку передала молода сім’я з Києва для п’ятьох діток про яких розміщено інформацію на нашому сайті http://detdom.info/cm/ua/actions/current/13741


Інші діти, які проходять лікування у відділенні теж отримали кошти та православні молитвослови.


Ми поспілкувались з персоналом відділення, дітками та їх батьками. Дізнались про потреби відділення та про можливі шляхи їх вирішення.

Думаю, що наші візити в цю лікарню будуть продовжуватись і ми разом з Вами знайдемо можливість допомогти діткам, які тут проходять лікування та лікарям відділення.

На даний момент найактуальнішими потребами є кошти на лікування дітей та налагодження волонтерського руху у відділенні.
Звертаємось до Всіх, хто має ідеї що до того як можна знайти волонтерів в Житомирі які зможуть спілкуватись з дітками та батьками, займатись арт-терапією, допомагати в оформленні розрахункових рахунків дітям, допомагати відділенню в проведенні ремонтів.
Зараз необхідно зосередити нашу увагу на наступному:
Лікування:
Потреби відділення: