Хлопчик Сергій М. 6 років із опікунської родини. Бабуся Олександра Вікторівна сама виховує трьох онуків, родина зі складним матеріальним становищем.
Ми дізналися, що Сергій погано розмовляє і йому потрібна консультація логопеда.
В цей нелегкий час ми всі підтримуємо один одного в силу своїх можливостей. І ось клініка «Педіатр і Я» люб’язно прийняла нашу пропозицію щодо співпраці та надала консультацію логопеда хлопчику.
Маємо надію, що Сергій буде гарно розмовляти та розповідати казки!
Щиро дякуємо клініці «Педіатр і Я» та маємо надію на подальшу співпрацю!
