З кінця лютого Марія Я., наша нова учасниця проекту “Успішний страт”, лікує зуби в стоматологічній клініці “DD clinic”.
15-річна Марія нещодавно осиротіла. Вона навчається в коледжі, доволі самостійна та впевнена у собі. Але, як і будь-яка дитина, ще не вміє піклуватися про своє здоров’я. Тож, волонтерУС Ульяна одразу приділила увагу зубам та шкірі дівчинки.4 зуба потребували значного лікування, включаючи корені. Маша мала певні побоювання, ми дякуємо лікарю-стоматологу Анжеліці Сергіївні за її уважне ставлення до дівчинки.
Маша продовжує відвідувати стоматологічну. Залишилося ще кілька кроків до здорової посмішки.
Ульяна та Маша щиро вдячні спеціалістам стоматологічної клініки “DD clinic“ за надану медичну допомогу!
Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас!