В п`ятницю у нас був день приємних знайомств. Не завадила навіть злива. Спершу ми побували у гостях в спеціальній ЗОШ-інтернат, що знаходиться у Мостище Макарівського району Київської області.
Якими різними талантами Господь наділяє людей, в цьому ми впевнились побачивши роботи вихованців закладу. Діти старанно займаються рукоділлям, а вихователі намагаються цьому сприяти – опрацьовують з дітьми нові методики, освоюють нові види праці, які допоможуть в майбутньому мати професію і заробіток.
![]() |
![]() |
Гостинно нас зустріло і керівництво закладу. Тетяна Миколаївна (заступник директора) та Лариса Андріївна (педагог-організатор) провели цікаву екскурсію. Діти з великим задоволенням демонстрували результати своєї наполегливої праці.
Далі наш шлях лежав на Копилів. Там знаходиться Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Директор – Ігор Олександрович запросив приїжджати до діток і проводити різні програми з адаптації.

То ж запрошуємо волонтерів приєднуватися до нових цікавих поїздок.