В «DD Clinic» завершилося першочергове лікування братиків з родини В., повернутої з ТОТ- 15-річного Романа та 10-річного Даниїла .
Своїми щасливими і впевненими посмішками хлопці завдячують головному лікареві «DD Clinic» -Дмитру Михайловичу Макаренку.
ГО «Команда детдом.інфо» щиро дякує всьому керівництву стоматологічної клініки за всі надані можливості щодо повернення здоров’я дітей найбільш вразливих категорій.
